Ayak Detoks Bantları

Detoks Bantları

Detoks Bantları

3929
Adet

Detoks Bantları
Kinoki Detox Foot Patch İle Daha Sağlıklı Bir Yaşam;Zorlaşan yaşam şartlarının artık hepimizi çok daha fazla zorladığı bilinen ve yaşanan bir gerçek . 
İster ev hayatımızda ister iş hayatımızda, her geçen gün mücadele etmek zorunda kaldığımız birçok problemle karşılaşmıyor muyuz? Her gün daha da gelişen ve değişen bu durumlar karşısında da yüklendiğimiz stres en büyük motivasyon kaybımız olmuyor mu? 

Bu stresin beraberinde getirdiği düzensiz beslenme ve uykusuzluk da, yorgunluk ve halsizlik olarak hayatımızı olumsuz etkilemektedir. Edinilen veya artan kötü alışkanlıklarla da sağlığımız kimi zaman ciddi boyutlarda bozuluyor. 

Aşırı sigara ve alkol kullanımı da her geçen gün daha da bozulan sağlığımızın en büyük sebebi. Günün stresi ile yatıp yine yorgun ve halsiz uyanmak da yaşadığımız sağlıksız hayatın belki de en belirgin göstergesi.


Ayak Detoksu
Detoksa İhtiyacımız Olduğunu Gösteren İşaretler...
Baş ve sırt ağrıları, sık sık yakalanılan soğuk alğınlığı, yorgunluk, eklem ağrıları, burun kaşıntısı, sinirlilik, deri döküntüleri, öksürük, uyku hali, deri kızarıklıkları, göğüs hırıltısı, gözlerde irritasyon, uykusuzluk, bulantı, boğaz ağrısı, bağışıklık sisteminin zayıflaması ve metabolizmanın yavaşlaması, baş dönmesi, hazımsızlık, boyun tutulması, değişken ruhsal yapı, anoreksiya, sinüslerin tıkanması, anksiyete, ağız kokusu, dolaşım bozukluğu, ateş, depresyon ve kabızlık.

Neden Detoks?
Detoks Bantları, yağ hücrelerine gizlenmiş toksinleri temizleyerek, uyguladığınız diyet programını başarıya ulaştırmanızda sizin en büyük yardımcınız olacak. 

Ayrıca ayak patchleri uyguladığınız diyet ve egzersiz programlarıyla birlikte size en kısa sürede kilo vermeyi garanti ediyor. "Her yolu denedim ama kilo veremedim" diyorsanız, siz henüz Detox Foot Patch ile tanışmadınız demektir.

Vücudunuzdaki bütün zehirleri, ağır metalleri detoks bandıyla yok edin. 
1 hafta içinde kendinizi hiç olmadığı kadar iyi hissedeceksiniz.


Artık yaşadığınız bu olumsuzlukları, hayatınızdan söküp atmanın zamanı gelmedi mi?

Detoks Bantları, yaşadığımız stresli ve yoğun hayatın vücudumuza yüklediği olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için uzun araştırmalar sonucu üretilmiş ayak toksin bandıdır. Detoks bantları ağaç sirkesi, pelin otu, turmalin ve chitosan gibi insan sağlığına faydalı bitki özleri ve minerallerle elde edilmiş detoks bantları sayesinde vücudunuzdaki toksinleri kolayca atacaksınız. 

 
Neden Detox Foot Patch
  •  %100 Orjinal ve Faturalıdır.
  • Vücudumuzda bulunan zararlı toksinleri atar.
  •  Bağışıklık sistemimizi güçlendirir.
  •  Stresi azaltıp ruhsal durumumuzu düzenler.
  •  Uyku kalitesini yükseltir.
  •  Yağları çözerek zayıflatır.
  •  Enerji verir ve bizi zinde tutar.
Detox Foot Patch İçeriği

Ağaç Sirkesi: Mesane, karaciğer ve safra kesesi rahatsızlıklarının yanı sıra; ateş, grip, astım, diyabet, iştah sorunları, akneler, sinir ucu ağrıları ve sindirim sistemi hastalıklarına olumlu etkileri bulunmaktadır.

Pelin Otu: Vücudun savunma gücünü artırmada ve sindirim sistemini düzenlemede yardımcı etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra, mide ve safrakesesi sorunlarında da kullanılır. Tonik etkisiyle kan dolaşımını düzenler ve zindelik verir.

Turmalin: Sinir sistemimizdeki temizleyici ve düzenleyici etkisiyle vücudumuzdaki enerjinin ortaya çıkmasını sağlar. Turmalin, uzak kızılötesi ısı yaydığı bilinen dünya üzerindeki birkaç mineralden en çok bilinenidir

Ambalaj: 10 Adet Detoks Pad İçerir.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ