KULLANIMI

Detox Bantları Nasil Kullanılır?
Detoks Bantlarını ayağınızın üç önemli bölgesinde kullanabilirsiniz. Ayak parmakları, topuklar ve merkez bölgesi. Gece yatmadan önce ayak temizliğinizi yaptıktan sonra ayak patchlerini bu üç bölgeden dilediğinize yapıştırın. Beş ila on iki saat aralığında ayağınızda kalması gereken bu bantları ayağınızdan çıkardığınızda gördüklerinize inanamayacaksınız!..
Önemli Not: Detoks Bantları 18 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. 
Paketi açıp içerisinde bitkisel karışım olan küçük poşetin parlak olan yüzeyini yapışkan bandaja yapıştırın ve Detoks Bandını  her iki ayağınıza veya sadece birine enine olarak yapıştırın. Sağlamlaştırmak için kenarlarından iyice bastırın. Vücudunuzun hangi bölgesinde detoks yapmak istiyorsanız; refleksoloji ayak haritasından faydalanarak, bantları ayak tabanınızın en uygun bölgesine uygulayabilirsiniz.

Uygulama İşlemleri Aşağıda Resimdeki Gibidir


Ayak Detoksu
Detoksa İhtiyacımız Olduğunu Gösteren İşaretler...
Baş ve sırt ağrıları, sık sık yakalanılan soğuk alğınlığı, yorgunluk, eklem ağrıları, burun kaşıntısı, sinirlilik, deri döküntüleri, öksürük, uyku hali, deri kızarıklıkları, göğüs hırıltısı, gözlerde irritasyon, uykusuzluk, bulantı, boğaz ağrısı, bağışıklık sisteminin zayıflaması ve metabolizmanın yavaşlaması, baş dönmesi, hazımsızlık, boyun tutulması, değişken ruhsal yapı, anoreksiya, sinüslerin tıkanması, anksiyete, ağız kokusu, dolaşım bozukluğu, ateş, depresyon ve kabızlık.

Neden Detoks?
Detoks Bantları, yağ hücrelerine gizlenmiş toksinleri temizleyerek, uyguladığınız diyet programını başarıya ulaştırmanızda sizin en büyük yardımcınız olacak. 
Ayrıca ayak patchleri uyguladığınız diyet ve egzersiz programlarıyla birlikte size en kısa sürede kilo vermeyi garanti ediyor. "Her yolu denedim ama kilo veremedim" diyorsanız, siz henüz Detox Foot Patch ile tanışmadınız demektir.

Vücudunuzdaki bütün zehirleri, ağır metalleri detoks bandıyla yok edin. 
1 hafta içinde kendinizi hiç olmadığı kadar iyi hissedeceksiniz.


Artık yaşadığınız bu olumsuzlukları, hayatınızdan söküp atmanın zamanı gelmedi mi?

Detoks Bantları, yaşadığımız stresli ve yoğun hayatın vücudumuza yüklediği olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için uzun araştırmalar sonucu üretilmiş ayak toksin bandıdır. Detoks bantları ağaç sirkesi, pelin otu, turmalin ve chitosan gibi insan sağlığına faydalı bitki özleri ve minerallerle elde edilmiş detoks bantları sayesinde vücudunuzdaki toksinleri kolayca atacaksınız.